Tragiczny wypadek samochodowy w Markowej – 20-latka nie przeżyła

W małej miejscowości Markowa doszło do przykrego zdarzenia drogowego, w wyniku którego życie straciła młoda kobieta. Kierująca fordem 20-letnia pani, nieudolnie wjechała w barierki ochronne, co doprowadziło do jej wypadnięcia z drogi i dachowania auta. Pomimo podejmowanych działań ratowniczych, nie udało się jej uratować.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałkowy poranek, około godziny 4:00, na lokalnej arterii komunikacyjnej przechodzącej przez Markową. Według zgromadzonych przez policję informacji, pojazd sterowany przez 20-letnią kobietę niespodziewanie uderzył w barierki ochronne umieszczone wzdłuż drogi. W efekcie tego zdarzenia auto wpadło do rowu umiejscowionego przy szosie i przewróciło się na dach. Niestety, mimo podjętych starań ratunkowych, nie udało się ocalić życia młodej kierującej.

W samochodzie oprócz 20-latki znajdowali się jeszcze dwaj pasażerowie – 24-letnia kobieta oraz 21-letni mężczyzna. Na szczęście obydwoje doznali jedynie niewielkich obrażeń.

Służby porządkowe pod nadzorem prokuratury aktualnie dokładnie badają okoliczności tego tragicznego wypadku. Ciało 20-letniej ofiary zabezpieczono na potrzeby przeprowadzenia badań sekcyjnych.