Śmiertelne zderzenie dwóch samochodów osobowych w Białobrzegach

Dwa samochody osobowe zderzyły się w piątek w miejscowości Białobrzegi, a policja interweniowała na miejscu wypadku. Dwóch poszkodowanych w wyniku zdarzenia zostało przewiezionych do szpitala.

Około godziny 18:30 na drodze powiatowej łączącej miejscowości Żołynia i Kosina doszło do kolizji. Jeden z samochodów, marki Volvo, prowadziła 22-letnia kobieta, która miała ze sobą pasażerkę. Z drugiej strony, na drodze powiatowej między miejscowościami Czarna i Białobrzegi, poruszała się 18-latka za kierownicą samochodu marki Opel, która jest mieszkańcem Rzeszowa.

Wstępne ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że to właśnie młoda kobieta kierująca oplem mogła spowodować wypadek. Wjechała na skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa Volvo prowadzonemu przez 22-latkę. W rezultacie tego zderzenia, obie maszyny uderzyły w ogrodzenie posesji przydrożnej.

22-letnia kierowca oraz jej pasażerka zostały przewiezione do szpitala na dalsze badania i leczenie. Wszystkie osoby związane z tym zdarzeniem były trzeźwe. Policjanci przybyli na miejsce wypadku, dokonali oględzin i zebrali niezbędną dokumentację, aby wyjaśnić wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.