Służby w Tyczynie na tropie zaginionej 65-letniej Krystyny Walas

W komisariacie policji w Tyczynie trwają intensywne poszukiwania 65-letniej Krystyny Walas, która zniknęła bez śladu 24 marca bieżącego roku. Do dnia dzisiejszego, nie powróciła do swojego domu.

Według informacji przekazanych przez asp. sztab. Magdalenę Żuk, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, ostatni raz Krystyna Walas została zauważona w niedzielę, 24 marca. Zebrana przez funkcjonariuszy policji dokumentacja potwierdza, że około godziny 10:00 opuściła ona swój dom udając się na mszę świętą do miejscowego kościoła, po czym nie nawiązała już więcej kontaktu z rodziną i jej obecne miejsce pobytu pozostaje nieznane.

Następnego dnia po zaginięciu, 25 marca, służby policyjne rozpoczęły dystrybucję zdjęcia oraz szczegółowego rysopisu zaginionej mieszkanki Kielnarowej. Według tych informacji, Krystyna Walas jest kobietą o wzroście około 170 cm, średniej budowie ciała, z siwymi włosami sięgającymi do ramion. Dodatkowo, policja zaznacza, że posiada ona nos o typowej budowie, protezę zamiast naturalnego uzębienia oraz brązowe oczy. Cechy uszu również zostały określone jako typowe. Nie zaprezentowała jednak żadnych cech szczególnych.