Znamy wyniki konkursu na realizację zadań z zakresu sportu w Łańcucie!

Dokładnie 26 kwietnia 2023 r. poznaliśmy wyniki drugiego konkursu projektów na realizację zadań z zakresu sportu w Łańcucie. Burmistrz miasta Łańcuta postanowił udzielić dotacji Polskiemu Towarzystwu Gimnastycznemu Sokół. Kwota do rozdysponowania to nie bagatela 100 000 zł.

Jak co roku to właśnie decyzją burmistrza miasta Łańcuta dokonuje się rozdysponowania środków na realizację zadań z zakresu sportu w mieście. 26 kwietnia 2023 r. pojawiło się zarządzenia burmistrza miasta Łańcuta w sprawie ogłoszenia wyników drugiego konkursu projektów na realizację zadań z zakresu sportu na bieżący rok.

Jak wynika z oficjalnych danych burmistrz postanowił udzielić dotacji Polskiemu Towarzystwu Gimnastycznemu Sokół w celu współfinansowania projektu złożonego w ramach procedury konkursowej. Warto dodać że w tym roku złożono rekordową ilość wniosków na konkurs. Tym bardziej cieszy wygrana Sokoła z Łańcuta.

Całość zarządzenia burmistrza miasta Łańcuta można znaleźć w biuletynie informacji publicznej urzędu miasta Łańcuta bądź to na tablicy ogłoszeń urzędu miasta Łańcuta a także na stronie internetowej urzędu miasta.