Triumfalne zwycięstwo Stali Stalowa Wola nad Sokołem Łańcut w drugiej kolejce 3. ligi podkarpackiej

W drugiej serii spotkań 3 ligi podkarpackiej, Stal Stalowa Wola zdecydowanie pokonała na własnym terenie drużynę Sokoła Łańcut 92:58. Zawodnicy trenowani przez Rafała Partykę zdołali wygrywać każdą z kwart meczu.

Mecz zakończył się wynikiem Stal Stalowa Wola – PTG Sokół Łańcut 92:58, ze szczegółowym podziałem punktów na kwarty (26:18, 18:12, 24:16, 24:12).

Szczegółowy rozkład punktów dla drużyny gospodarzy prezentuje się następująco: Jadaś zdobył 12 punktów, Marcin Paterek miał ich 9, Maciej Paterek uzyskał 12 (z tego dwie trójki), Kędra i Bandyga nie zdobyli żadnego punktu, Krzek zgromadził natomiast aż 24 (w tym trzy trójki), Łabuda zdobył 8 punktów (dwie trójki), Kaczmarski miał na swoim koncie 12 punktów (cztery trójki), Baran zgromadził 6 punktów, Chamera miał ich 2, Nowak zdobył 5 punktów i Bar miał na koncie 2 punkty. Trenerem drużyny jest Rafał Partyka.

Z kolei drużyna Sokoła Łańcut prezentuje następujące wyniki: Kindlik zdobył 9 punktów (w tym jedną trójkę), Materna, Mroziak, Dobrzański oraz Jaźwa mieli po 2 punkty, Noga zgromadził 14 punktów (z tego dwie trójki), Piwko nie zdobył żadnego punktu, Cieszyński miał na swoim koncie 6 punktów (dwie trójki), Płowy zdobył 5 punktów, Pluta miał ich 4, a Sowa zgromadził 12 punktów (w tym dwie trójki). Drużynę trenuje Michał Koper.

W pierwszej kolejce ligi spotkały się drużyny Pempa Resovia Rzeszów oraz KKK MOSiR Krosno, gdzie lepsi okazali się gospodarze wygrywając 100:81. Natomiast w trzeciej kolejce, która odbędzie się 12 listopada, zmierzą się zespoły Pempa Resovia Rzeszów i ZKS Stal Stalowa Wola. Mecz rozpocznie się o godzinie 12:30.