Tragiczne zderzenie dwóch pojazdów na zjeździe z autostrady A4

W czwartkowe popołudnie 20 czerwca, po godzinie 15, do doszło do tragicznego wypadku na wyjeździe z autostrady A4 kierującej w stronę Łańcuta. Dwa samochody osobowe zderzyły się tam ze sobą. W sumie, w obu pojazdach znajdowało się sześć osób. Ze względu na natężenie wypadku, pięć osób odniosło obrażenia i zostało przewiezionych do szpitala.

Bez wahania, na miejsce zgłoszenia skierowano dwie jednostki straży pożarnej z JRG Łańcut oraz dodatkową jednostkę z OSP Krzemienica. W sumie, akcję ratunkową przeprowadzało trzynastu strażaków.

Po przybyciu na miejsce tragedii, załoga ratownicza pilnie zabezpieczyła obszar zdarzenia. Następnie udzielili pierwszej pomocy medycznej poszkodowanym pasażerom i kierowcom, po czym przekazali ich pod opiekę zespołom Ratownictwa Medycznego.

Potrzebujących pomocy medycznej przewieziono do pobliskiego szpitala na dalsze badania i leczenie. W akcji ratunkowej, poza strażakami, brali udział również pracownicy pięciu zespołów pogotowia ratunkowego oraz trzy patrole policji.

Policja nadal prowadzi dochodzenie w sprawie dokładnej przyczyny tego tragicznego wypadku.