Damian Szubart: Ambitny kandydat na stanowisko burmistrza Miasta Łańcuta

Damian Szubart, wspierany przez Komitet Wyborczy Wyborców Łańcut Łączy, postanowił rzucić wyzwanie rywalom i wystartować w wyborach do urzędu burmistrza Miasta Łańcuta. Jest zdeterminowany, aby przekształcić to miejsce w miasto przyjazne, otwarte, zachęcające nie tylko do spędzania czasu wolnego, ale również do aktywności zawodowej.

Szubart ma świadomość, że sukces zależy od wspólnej pracy mieszkańców. W swoim oświadczeniu podkreślił, że chce, aby każdy obywatel Łańcuta czuł się potrzebny i był szanowany. Mówi o tym mieście jako o miejscu, które „kochamy wszyscy”, bez względu na płeć, światopogląd czy zainteresowania.

Twierdzi, że dobry lider powinien łączyć ludzi, a nie ich dzielić. Powinien być osobą zdolną do podejmowania decyzji, ale jednocześnie szanującą opinie innych. Damian Szubart jest przekonany, że posiada te cechy. Jego edukacja, służba w Żandarmerii Wojskowej oraz ponad 20 lat doświadczenia jako naczelnik Wydziału Komunikacji przyczyniły się do ich wykształcenia.

Podkreślając siłę wynikającą z różnorodności, Szubart wyraził swoje marzenie o wspólnym budowaniu jeszcze lepszego miejsca do życia. Z pełnym entuzjazmem mówi o „naszym ukochanym Łańcucie”, wierząc, że razem z mieszkańcami może sprawić, że to miasto będzie „po prostu dobre”.